Ադիգեայի հանրապետության ղեկավարը Գ. Ծառուկյանին պաշտոնական այցով հրավիրել է Ադիգեա 09/14/2017 Ադիգեայի հանրապետության ղեկավարը Գ. Ծառուկյանին պաշտոնական այցով հրավիրել է Ադիգեա: |
Գագիկ Ծառուկյանն ԱԺ-ում պատասխանել է լրագրողների հարցերին 09/11/2017 6-րդ գումարման ԱԺ անդրանիկ նիստի մեկնարկից առաջ Գագիկ Ծառուկյանը պատասխանել է լրագրողների հարցերին: |
Գագիկ Ծառուկյանը լորդ Մարտին Քալանանի հրավերով գտնվել է Լոնդոնում 06/24/2017 Միացյալ Թագավորության Խորհրդարանի Լորդերի պալատի և տրանսպորտի նախարար, լորդ Մարտին Քալանանի հրավերով՝ «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության նախագահ Գագիկ Ծառուկյանը եռօրյա աշխատանքային այցով գտնվել է Լոնդոնում: ԲՀԿ առաջնորդը նախ հանդիպում է ունեցել բրիտանահայ համայնքի հետ, ապա այցելել է Միացյալ... |
ԱԺ անդրանիկ նիստից առաջ Գ.Ծառուկյանը պատասխանել է լրագրողների հարցերին 05/18/2017 ԱԺ անդրանիկ նիստի մեկնարկից առաջ Գագիկ Ծառուկյանը պատասխանել է լրագրողների հարցերին: |
Հարգանքի տուրք՝ Ցեղասպանության զոհերի հիշատակին 04/24/2017 Գագիկ Ծառուկյանը հարգանքի տուրք է մատուցել Ցեղասպանության զոհերի հիշատակին: |
Չենք դադարեցնելու մեր ակտիվ և անմիջական շփումները ժողովրդի հետ 04/03/2017 Սիրելի հայրենակիցներ, Երեկ տեղի ունեցած խորհրդարանական ընտրություններն այլևս պատմություն են: Մեկ ամիս շարունակ մենք ամբողջ հանրապետության բոլոր բնակավայրերում ձեզ ենք ներկայացրել մեր ծրագիրը, մեր անելիքներն ու առաջնահերթությունները: Առավելագույնս անկեղծ ենք եղել մեր բոլոր հայրենակիցների առաջ՝ թե... |
Գագիկ Ծառուկյանը կատարեց իր քաղաքացիական պարտքը 04/02/2017 29/29 ընտրատեղամասում քաղաքացիական իր պարտքն է կատարել «Ծառուկյան» դաշինքի առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանը։ |
Ժողովրդի առաջ պարտք ունեմ կատարելու.Գագիկ Ծառուկյան 03/31/2017 «Կենտրոն» հեռուստաընկերության «Ուրվագիծ» հաղորդաշարի հյուրն է «Ծառուկյան» դաշինքի առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանը: |
Շեյխ Ահմեդ Ալ -Ֆահադ Ալ-Սաբահը ուղերձ է հղել Գագիկ Ծառուկյանին 03/30/2017 Շեյխ Ահմեդ Ալ -Ֆահադ Ալ-Սաբահի ուղերձը՝ «Ծառուկյան» խմբակցության առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանին: |
«Ծառուկյան» դաշինքի եզրափակիչ հանդիպումը Երևանում 03/29/2017 Հայաստանի մարզերով շրջելուց և ընտրողների հետ հանդիպելուց հետո նախընտրական քարոզարշավի շրջանակում «Ծառուկյան» դաշինքի առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանի մասնակցությամբ եզրափակիչ հանդիպումը տեղի ունեցավ Երևանում՝ Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրի լեփ-լեցուն դահլիճում: |